O projekte

Bytový dom Kasárenská je bytový komplex spoločnosti Kasarenska s.r.o., ktorý vznikne rekonštrukciou pôvodného bytového domu.


Kvalita a výborná lokalita

Projekt ponúkne obyvateľom kvalitné bývanie na Kasárenskej ulici v pešej dostupnosti od úplného centra. Projekt vznikne v zastavanom území, ktoré poskytuje obyvateľom všetku občiansku vybavenosť.Budúcnosť

Investor, spoločnosť Kasarenska s.r.o., plánuje prinavrátiť domu jeho bývalú funkciu bývania. V súčasnosti má bytový dom tri plnohodnotné nadzemné podlažia a šikmú strechu. Pri rekonštrukcii objektu pribudne jedno podlažie a byty vzniknú aj v najvyššom podlaží v sedlovej streche. Po rekonštrukcii bude mať objekt štyri nadzemné poschodia a obytnú strechu. Fasáda bytového domu bude obnovená do pôvodnej podoby. Celkovo vznikne v objekte 83 bytových jednotiek a 2 nebytové priestory. Byty budú jedno až štvorizbové, s výmerami od 30 do 90 m2, nebytové priestory vzniknú na prízemí objektu, pri vstupe od ulice Kasárenska. Tie môžu byť v budúcnosti využité na poskytovanie drobných služieb obyvateľom bytového domu a okolia (kaderníctvo, kaviareň, atď.).

Pri návrhu rekonštrukcie bytového domu sú plánované skoro pre každý byt samostatné pivnice, ktoré budú umiestnené na tom istom poschodí ako príslušný byt. Pivnica je súčasťou ceny bytu.

Parkovanie, určené pre budúcich obyvateľov bytového domu Nová Kasárenská vznikne v bezprostrednej blízkosti, hneď na vedľajšom pozemku. Parkovacie miesto nie je súčasťou ceny bytu. O ďalších podrobnostiach, ako je možnosť výberu konkrétneho parkovacieho miesta a ceny za parkovanie, vás budeme informovať čoskoro.